Szkolenia językowe dla firm

Coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie szkoleń językowych. Kursy te obejmują indywidualne podejście do każdego pracownika oraz uczą przydatnych cech współdziałania w grupie i rozwoju zapomnianych już zdolności językowych. Celem lektorów jest także skuteczne nauczanie biznesowych zwrotów, które są niezbędne w świecie międzynarodowych korporacji.

Indywidualizacja szkoleń

 Wszystkie zajęcia językowe w pełni dostosowane są do specjalizacji przedsiębiorstw, przedstawionych potrzeb oraz indywidualnych możliwości poszczególnych pracowników. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania można być pewnym, iż szkolenia przyniosą obfite sukcesy. Tematyka warsztatów jest specjalnie dobrana na potrzeby osób dorosłych. Ponadto słuchacze w ramach szkolenia mają do wyboru takie języki jak: angielski, niemiecki, rosyjski czy hiszpański.

Językowe szkolenia dla każdego

 Przed przystąpieniem do realizacji założonego materiału uczestnicy muszą przejść przez testy kwalifikacyjne do grup językowych. Pozwolą one na określenie kompetencji i dostosowaniu metod nauczania. Najczęściej takie zajęcia są prowadzone przez tak zwanego native speaker’a. Oprócz zajęć stacjonarnych uzyskuje się dostęp do platfomy e-learning, na której można doskonalić zdobyte umiejętności. Szkolenia językowe to inwestycja w przyszłość.