Nauka języka angielskiego metodą Callana

Metoda Callana obejmuje wielokrotne powtarzanie i słuchanie fraz przez słuchaczy. Tym samym nauka przebiega nawet cztery razy szybciej niż przy stosowaniu innych metod nauczania. Nauka praktyczna jest w tym wypadku priorytetem.

Sposoby nauki języka angielskiego

Uczeń nieustannie jest w ogniu pytań nauczyciela, co jednocześnie zmusza go do ciągłej koncentracji. Ponadto muszą oni odpowiadać na pytania w błyskawicznym tempie. Z czasem (po około pięciu powtórkach) nabiera on pewności siebie i już bez żadnych problemów potrafi udzielić wyczerpujące odpowiedzi. Metoda Callana nie dopuszcza do głosu nudy. Co więcej skutecznie ćwiczy pamięć i zmusza szare komórki do szybkiego działania. Ucząc się tą metodą studenci mają pewność, iż zyskają płynność mówienia oraz  trwałe zapamiętanie świeżo nabytych umiejętności.

Angielskiego nauka kluczem do sukcesu

Metoda Callana swój sukces opiera na szybkości. Począwszy od pierwszej lekcji nauczyciel przekazuje informacje w tempie nawet dwustu czterdziestu słów na minutę. W ten sposób człowiek przyzwyczają się do naturalnego tempa w jakim mówią Anglicy. Miliony osób zgodnie polecają omawianą metodą. Należy jednak pamiętać, aby wybrać sposób nauki który idealnie odpowiada naszym preferencjom. Nauka angielskiego to ciężka, ale warta wysiłku praca.